Wyszukaj ofertę

Numer oferty:Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości które świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.
Chcąc utrzymać najwyższe standardy pracy, niejednokrotnie posiłkujemy się pomocą prawną i merytoryczną wyspecjalizowanych podmiotów związanych z rynkiem obrotu nieruchomościami takich jak: Kancelarie Notarialne, Radcy Prawni, Rzeczoznawcy Majątkowi, Geodeci, Architekci, Banki, niezależni Doradcy Kredytowi i wiele innych.


Współpracujemy ponadto z innymi Agencjami Nieruchomości z regionu Dolnego Śląska.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.


By uczynić całą procedurę sprzedaży prostą i możliwie jak najmniej stresującą, w ramach świadczonych usług załatwiamy w Państwa imieniu wszystkie niezbędne formalności, poczynając od sprawdzenia Ksiąg Wieczystych, poprzez sporządzenie umowy przedwstępnej, doprowadzając do Aktu Notarialnego a kończąc na protokole zdawczo-odbiorczym.
W całym tym przebiegu kompletujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Sprawdzamy czy istnieją jakiekolwiek przeszkody mogące utrudnić a czasami uniemożliwić sprzedaż nieruchomości. Na bieżąco informujemy też Państwa o przebiegu całego procesu.

Oferta którą wystawicie prywatnie czy to w prasie czy w internecie może "zginąć" pośród dziesiątek tysięcy ofert sprzedaży nieruchomości. Z nami Państwa nieruchomość nie dość, że pojawi się na naszej stronie internetowej to dodatkowo trafi do niemal wszystkich portali internetowych i innych mediów – a wszystko to bez żadnych wkładów z Państwa strony.
Niewątpliwym atutem jeśli chodzi o wybór naszego biura nieruchomości jest fakt, że w pracy kierujemy się rzetelnością i dużym doświadczeniem. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że nasz udział w decyzjach i przedsięwzięciach klientów umożliwia realizację planów, które w pojedynkę często byłyby nieosiągalne.

Zapraszamy do naszego biura.